Česky English Deutsch
Breadcrumb navigation

Home > Injection Moulding

Injection Moulding

M.Ward Manufacturing, s.r.o. | Vstřikování plastůPlastové výrobky hýbou světem a my jsme rádi, že jsme součástí tohoto perspektivního oboru. Pro klienty z celého světa zajišťujeme zakázkovou výrobu plastových výrobků podle jejich zadání. Vstřikování plastů je metoda, která nám umožňuje výrobu přesných a kvalitních plastových výlisků pro široké spektrum průmyslových odvětví.

Malé i velké plastové výlisky

Abychom vám mohli nabídnout prvotřídní plastové výlisky, investovali jsme do moderních strojů. Našich 14 plně funkčních vstřikolisů s přítlačnou silou v rozpětí od 65 do 1 750 tun nám umožňuje vyrábět produkty s malou hmotností, například od 1 gramu, až po velké výrobky s váhou až kolem 10 kilogramů.

Prototypy a sériová výroba

Na základě výkresů a 3D dat dílu jsme schopni zajistit výrobu formy a vylisovat vysoce přesný plastový výrobek podle vašeho zadání. K dispozici máme kvalitní nástrojárnu, která sídlí ve stejném areálu jako naše lisovna a oba provozy spolu proto úzce komunikují.

Typy výlisků

Vedle běžných plastových dílů a výlisků vyrábíme vstřikováním také plastové díly, které později obstřikujeme silikonovým materiálem. Tato metoda zvyšuje pružnost i chemickou odolnost produktu a používá se například u dílů, které musí dobře těsnit. Další možností jsou polystyrenové výlisky.

Skladování plastových produktů

Když nemáte možnost si z jakýchkoli důvodů odvézt vylisované díly a plastové výrobky hned, nabízíme vám možnost skladování v našich prostorách podle aktuálních kapacit. Podívejte se na také na naše další bonusové služby.

Kapacita lisovny

Dodací lhůty plastových výlisků záleží vždy na aktuální kapacitě lisovny. Každému zákazníkovi vycházíme maximálně vstříc ohledně dodací lhůty. Kontaktujte nás pro více informací o možném aktuálním termínu vaší dodávky.

Ask for a service

Production of plastic parts

Injection Molding Technology